Konto w banku dla Ciebie

Skoro jesteś na tej stronie to znaczy że interesuje Cię konto w banku a najlepiej darmowe konto bankowe. Trafiłeś idealnie! W jednym miejscu zebraliśmy oferty wszystkich banków działających w Polsce, w serwisie znajdziesz również informacje o systemach płatności takich jak moneybookers czy ukash.

Konto w banku za darmo? Tak, to możliwe.

Darmowekontobankowe.pl to serwis, w którym znajdziesz wszelkie przydatne informacje o finansach osobistych i firmowych. Na naszych stronach znajdziesz porównanie kont bankowych oraz ofert kredytów. Serwis w łatwy sposób pozwoli znaleźć Ci interesujące Cię informacje. Jeżeli interesuje Cię darmowe konto bankowe polecamy:
- Milenium
- Lukas
- mBank

Dzięki serwisowi porównasz oprocentowanie, koszty prowadzenie opłaty za karty, opłaty za przelewy oraz wszystkie niezbędne informacje o kontach osobistych.
Polecamy również darmowe konta młodzieżowe dla osób, które ukończyły 13 rok życia. Załóż konto już teraz i od najmłodszych lat bądź klientem banku. Złóż wniosek online.
- mBank od 13 roku życia
- KONTO Z LWEM Student - dla młodzieży i studentów

W naszych serwisach znajdziesz również informacje o:
- kredyty hipoteczne
- kredyty konsolidacyjne
- kredyty gotówkowe


W serwisie znajdziesz również przegląd informacji z najpopularniejszych portali poświęconym gospodarce, biznesowi oraz inne przydatne informacje finansowe.

Konto w banku w dzisiejszych czasach

W XXI wieku posiadanie konta w banku jest niemalże niezbędne. Mając konto możesz wygodnie robić przelewy online, poprzez kilka kliknięć ustawić przelew stały za prą, gaz, czynsz, internet czy inne opłaty stałe. Darmowe konto bankowe jak również standardowe konto bankowe z dostępem do internetu dostarcza wielu ciekawych narzędzi jak choćby założenie lokaty online, wniosek o kredyt odnawialny lub debet, otwarcie rachunku maklerskiego oraz wiele innych.

Konto w banku a bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo kont internetowych. Zapewne wiele osób zastanawia się nad bezpieczeństwem i ma wiele wątpliwości co do bezpieczeństwa ich pieniędzy gromadzonych przez całe życie.

"Gazeta", wspólnie z portalem finansowym Bankier.pl, sprawdziła, które banki mają najlepszy system zabezpieczeń przed hakerami. Wzięliśmy pod uwagę to, w jaki sposób bank sprawdza nas, gdy logujemy się do konta, jak są autoryzowane poszczególne przelewy i jakie zabezpieczenia stosuje, gdy zlecamy przelew przez telefon.

Najwyższe noty dostały te banki, które stosują jednocześnie kilka zabezpieczeń. Najlepiej, jeśli niektóre z nich są oparte na zmiennych hasłach, a nie jednym, stałym.

Okazało się, że najlepsze zabezpieczenia kont w sieci mają Nordea, ING Bank Śląski oraz BPH. Bardzo bezpieczni mogą się też czuć klienci Lukasa, BZWBK, a także działającego tylko w sieci Volkswagen Banku. Na drugiej szali jest grecki Polbank, który stosuje zdecydowanie najsłabsze zabezpieczenia.

W najbezpieczniejszych bankach, by się zalogować, nie podaje się tylko stałych loginów i haseł, które złodziej mógłby zdalnie przechwycić. W ING i BPH podaje się tylko niektóre cyfry z hasła, w Fortisie trzeba dodatkowo "pokazać" bankowi specjalny plik, którego lokalizację zna tylko posiadacz konta, a w Nordei i Volkswagenie hasło za każdym razem jest inne - pochodzi ze specjalnej listy lub kieszonkowego generatora haseł - tokena.

Logowanie za pomocą tokena stosuje też kilka innych banków - m.in. BZWBK, BGŻ, Lukas i BOŚ - ale jest to opcjonalne zabezpieczenie, za które często trzeba dodatkowo płacić - klient ma do wyboru też zwykłe hasła.

źródło: gazeta.pl

Darmowe Konta Bankowe · Wybierz · Konto w banku dla Ciebie